FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kto pyta, nie błądzi

Poniżej znajdziesz wiele istotnych informacji dotyczących naszych usług. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Skontaktuj się z nami.

Całkowity koszt wykonania strony lub sklepu internetowego zależy od funkcjonalności i skali rozbudowania – np. ilość podstron lub produktów w sklepie, integracje płatności i wysyłki, galerie, narzędzia do rezerwacji lub planowania wydarzeń, kalendarze, newslettery oraz wszelkie dodatkowe usługi jak np. zaprojektowanie logotypu lub wszelkich innych grafik, copywriting (napisanie treści na stronę) itp. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przed zapoznaniem się z wymaganiami klienta nie jesteśmy w stanie podać całkowitego kosztu usługi. Jeśli chcesz otrzymać od nas szczegółową wycenę, przejdź do działu “Wycena” i prześlij nam brief. Z chęcia poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Ciebie lub Twojego biznesu. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Wykonanie strony WWW zazwyczaj trwa od 5 do 12 dni, a wdrożenie sklepu internetowego od 14 do 21 dni. Dokładny czas realizacji uzależniony jest od zaawansowania projektu oraz tego czy klient posiada wszelkie materiały (logotyp, grafiki/zdjęcia, treści) wymagane do zaprojektowania strony. Kiedy poznamy Twoje oczekiwania, otrzymasz od nas informacje dotyczące maksymalnego czasu realizacji.

Do rozpoczęcia pracy nad stroną potrzebujemy takich materiałów jak np. logotyp, zdjęcia lub grafiki oraz treści i wszelkie dane firmy/projektu. Podczas rozmowy z klientem szczegółowo uzgadniamy jakie dokładnie materiały będą potrzebne. Nie martw się, jeżeli nie posiadasz takich materiałów. Możesz skorzystać z usługi naszych doświadczonych grafików lub copywriterów, którzy przygotują wszystko za Ciebie.

Tak! Damy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie zarządzać całą zawartością strony – np. publikowanie nowych artykułów, aktualizowanie zdjęć lub dodawanie nowych produktów do sklepu. Na serwer zostanie wdrożony system CMS, za pomocą którego można aktualizować stronę bez znajomości języków programowania. Możesz również liczyć na indywidualne szkolenie, jak korzystać z panelu administratora.

Do stałych kosztów należy zaliczyć opłatę za hosting (od około 100zł netto rocznie) oraz domenę internetową (od około 80zł netto rocznie). Podsumowując, roczny koszt utrzymania strony internetowej, to około 180zł netto rocznie. Dodatkowo należy pamiętać o kosztach związanych z pracami modernizacyjnymi, aktualizacją lub obsługą strony.

Jak najbardziej jest to możliwe. Aktualizujemy istniejące już strony lub sklepy internetowe. Skontaktuj się z nami, wypełniając brief, aby uzyskać indywidualną wycenę takiej usługi.

Jedną z naszych dodatkowych usług jest administracja WWW, czyli zarządzenie, opieka i obsługa mająca na celu zagwarantować bezpieczeństwo i aktualność Twojej strony. Wykonujemy kopie zapasowe, aktualizacje wtyczek, systemów i treści oraz gwarantujemy natychmiastowe wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek usterek.

Zaczynamy?

Skorzystaj z naszego formularza w celu przygotowania wyceny. Opisz swoje oczekiwania, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie oraz prześlemy szczegółową ofertę.