O nas

Dowiedz się więcej o naszej agencji.

about

GetWeb Studio

Jesteśmy grupą pasjonatów, która kocha wyzwania i specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie oraz spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy strony i sklepy internetowe

Tworzymy aplikacje oraz dedykowane oprogramowania

Kompleksowo zarządzamy mediami społecznościowymi

Prowadzimy skuteczne kampanie e-marketingowe

Projektujemy wszelkie grafiki oraz piszemy teksty SEO

Strony i sklepy internetowe

Profesjonalna i responsywna strona lub sklep internetowy zawierające ofertę, produkty, zdjęcia, dane kontaktowe oraz wszelkie rozwiązania integracyjne, to podstawa budowania wizerunku marki w sieci oraz jeden z niezbędnych elementów marketingowych dla współczesnej firmy.

Marketing internetowy

Głównym celem marketingu internetowego jest dotarcie z przekazem do określonej grupy odbiorców i pozyskanie klientów. Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych oraz kampanie Google Ads lub reklamy w mediach społecznościowych pomogą, aby Twój biznes został zauważony w sieci.

Aplikacje i oprogramowanie

Wszelkiego rodzaju aplikacje lub oprogramowania pomogą usprawnić i zoptymalizować pracę w firmie. Jest to obecnie najlepszy sposób na zwiększenie wydajności pracowników, efektywniejszą obsługę klientów, szybkie przekazywanie danych lub usystematyzowanie raportów.

Media społecznościowe

Czy wiesz, że z mediów społecznościowych aktywnie korzysta prawie 70% Polaków? Prowadząc oficjalne profile Twojej firmy masz możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów, co zapewni wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług oraz zwiększenie rozpoznawalności w sieci.

Zaczynamy?

Skorzystaj z naszego formularza w celu przygotowania wyceny. Opisz swoje oczekiwania, a zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie oraz prześlemy szczegółową ofertę.